LAJMI I FUNDIT:

Genc Prelvukaj, Greta dhe Eni Koçi ndjekin nga afër koncertin e Beyonce në Amsterdam

Genc Prelvukaj, Greta dhe Eni Koçi ndjekin nga afër koncertin e Beyonce në Amsterdam

Çifti i njohur, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, momentalisht ndodhen në Holandë.

Ata janë në Amsterdam bashkë me këngëtaren Greta Koçi për të ndjekur nga afër koncertin e mbretëreshës së muzikës pop, Beyonce.

Të njëjtit ndërkohë kanë ndarë me ndjekësit pamje live nga koncerti i yllit të famshëm ndërkombëtar.

Foto: Screenshot/Instagram

Beyonce ndërkohë ka nisur prej kohës turneun e saj botëror “Reneissance”, ku deri më tani ka performuar në disa vende të ndryshme.

Beyonce bën realitet ëndrrën e një çifti - ua zbulon gjininë e fëmijës live në skenë
Lexo po ashtu Beyonce bën realitet ëndrrën e një çifti - ua zbulon gjininë e fëmijës live në skenë

Ajo së fundmi ka bërë një performancë të shkëlqyer në Këln të Gjermanisë.

Foto: Screenshot/Instagram

Turneu ndërkohë është planifikuar të përfundojë me një performancë në Caesars Superdome në New Orleans më 27 shtator.

Deri më tani në turneun e 41-vjeçares kanë ndodhur shumë gjëra, ku në një prej tyre u zbulua edhe gjinia e fëmijës të një çifti që po e ndiqnin atë. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Në trend Magazina

Më shumë
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina

"Nuk dinim asgjë për motrën, nënën e nxorën policët me shkop" - Ana Kabashi rrëfen mes lotësh për luftën në Kosovë

Magazina
Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Nuk i del inati - Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Magazina
Kalo në kategori