LAJMI I FUNDIT:

Producenti “e ka detyruar” Bruce Willisin të vazhdonte me xhirimet e filmit pavarësisht sëmundjes së tij

Producenti “e ka detyruar” Bruce Willisin të vazhdonte me xhirimet e filmit pavarësisht sëmundjes së tij
(Foto: Twitter)

Producenti Randall Emmett thuhet se e ka detyruar Bruce Willisin të vazhdonte xhirimet e “Midnight in the Switchgrass” pavarësisht sëmundjes së tij.

Reklama

Siç thuhet, rasti ka ndodhur në shtator të vitit 2020, kur Emmett e dinte se aktori kishte vështirësi t’i mësonte përmendësh tekstet dhe t’i realizonte skenat.

Ai ishte i frustruar kur aktori nuk arriti ta thyente derën për qëllimet e xhirimit dhe për këtë arsye e kishte sulmuar verbalisht, ndërsa më pas i inatosur është larguar nga ekipi i xhirimeve. Asokohe Willis i hutuar i kishte pyetur kolegët se çfarë kishte ndodhur, raporton Entertainment Tonight.

Emmett i ka hedhur poshtë këto pretendime duke thënë se “nuk ishte në dijeni se gjendja shëndetësore e Willis ishte përkeqësuar”. Megjithatë, producentja Alicia Haverland ka sqaruar se “vetëm dikush që është i verbër nuk mund ta shihte sa po vuante Willis”.

Bruce Willis shihet sërish në publik me gruan Emma Heming tre muaj pasi u zbulua se vuan nga sëmundja e afazisë
Lexo po ashtu Bruce Willis shihet sërish në publik me gruan Emma Heming tre muaj pasi u zbulua se vuan nga sëmundja e afazisë

Përndryshe, Emmett ka një emër të keq në industrinë e filmit edhe nga e kaluara për shkak të sjelljes së papërshtatshme ndaj femrave dhe keqtrajtimit të kolegëve. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Eldita Tarani - shqiptarja që punon për Google dhe nuk heq dorë nga muzika, prek sukseset ndërkombëtare dhe ia dedikon ato babait të saj

Butrint Avdyli
Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Stresi thotë se është i gatshëm të vijë në Kosovë, nëse përkeqësohet situata në veri

Magazina
Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Eni Çobani paralajmëron ashpër Violeta Kukajn: Ndalni kërcënimet, do e ktheni pasurinë e marrë

Magazina
Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Flaka Krelani merr vëmendjen me paraqitjen provokuese rrugëve të New Yorkut

Magazina
Kalo në kategori