LAJMI I FUNDIT:

A po lind diçka mes Lumbardhit dhe Kaderit? Puthje në faqe dhe më pas prekje në buzë

A po lind diçka mes Lumbardhit dhe Kaderit? Puthje në faqe dhe më pas prekje në buzë

Lumbradhi dhe Kaderi shihen të shtrirë në krevat së bashku, teksa flasin afër njeri-tjetrit të zhytur në një bisedë të afërt dhe personale, që duket se Lumi e ka të vështirë të mbajë distancën nga Kaderi.

Ngjarja mori një kthesë të veçantë kur Lumi, i cili me pretekst se do t’i tregojë diçka në vesh, e puthi Kaderin në faqe.

Kaderi, e befasuar nga afeksioni i papritur, i përgjigjet me një ton të sikletshëm duke i thënë: “Mos bëj ashtu se po me vë në siklet.”

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërsa tensioni i momentit rritet, Lumi e shkon edhe më tej duke e prekur Kaderin në buzë, tërhequr nga kurioziteti për të zbuluar nëse ato janë të buta.

Në këtë pikë, Kaderi fillon të rrëfehet për procedurat estetike që ka bërë, duke i treguar Lumit se, pas operacionit të hundës, kishte vendosur të bënte ndërhyrje edhe në buzë.

Kur tensioni mes tyre duket se po zbutet, Lumi i bën një kërkesë të çuditshme Kaderit duke e ftuar atë të nuhasë parfumin e tij, duke e afëruar akoma më tepër.

Kërkesa duket se ishte një tentativë tjetër për të puthur Kaderin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori