LAJMI I FUNDIT:

Pas daljes nga Big Brother, Monika Salihu: Nuk isha për atë lojë

Pas daljes nga Big Brother, Monika Salihu: Nuk isha për atë lojë
Foto: Screenshot/YouTube

Monika Salihu ka qenë banorja e fundit që u largua nga shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Big Talk” me Mbresa Hajrullahun, ku ka folur për lojën e saj brenda.

Këngëtarja thekson se kishte qenë në një pozitë të mirë pasi ka marrë shumë reagime pozitive nga publiku pas daljes.

Foto: Screenshot/YouTube

“Kam pasur shumë debate, asnjëherë nuk kam qenë e rreptë dhe nuk kam ofenduar njerëzit, nuk ofendoj njerëzit as jashtë. E kam parë pak veten në ekran këto dy ditë, kamë bërë goxha hajgare me banorë, sidomos me Edonën, kam bërë muhabete me Shqipen, Ledin, Brikendën dhe Edonën”, u shpreh ajo.

Të gjitha lajmet nga Monika Salihu
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Monika Salihu

Salihu tutje shtoi: “E vetmja është që ka thënë për mua Brikenda se me sheh në finale, e përshëndes shumë. Gjithmonë shkoj me ekuilibër shkova dy hapa para, një hap mbrapa. Monikës nuk i ka munguar asgjë, kam thënë se për këtë lojë nuk kam qenë. Nuk i kam konvenuar kësaj loje, por publikut i kam konvenuar shumë”.

Foto: Screenshot/YouTube

Përkundër kësaj, Monika edhe brenda e ka shprehur që dëshiron të mos dalë nga vetja.

Ajo ka tentuar që ta mbajë karakterin e saj dhe të mos përfshihet në sherre e polemika me konkurrentët e tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori