Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka arritur që të ketë një karrierë të suksesshme.

Ajo është prej vitesh imazh i markave të njohura si vendor ashtu edhe ndërkombëtare, ndërsa edhe këtë kohë mbetet e angazhuar me projekte të ndryshme.

Por, përveç kësaj, Oriola është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku numëron mbi 700 mijë fansa.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Modelja sjell imazhe të ndryshme, teksa nuk heziton të tregoi edhe pamjen e saj pa makijazh, ashtu siç ka vepruar së fundmi.

Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse Oriola Marashi provokon në fustan të shkurtër, vë në pah linjat joshëse

Oriola është shfaqur në disa postime duke treguar pamjen e saj se si duket para se të vendos grim për të filluar fotosesionet.

Reklama

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Modelja dukej në formë të mirë dhe mjaft atraktive edhe në pamjen pa makijazh, ndërsa shihet e veshur në një kombinim nga materiale i xhinseve duke vënë në pah edhe linjat e trupit.

Reklama

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, sa i përket jetës private, pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda, nuk dihet nëse Oriola tashmë është në një lidhje të re dashurie. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram