LAJMI I FUNDIT:

Oriola Marashi mahnit me paraqitjen në fotografitë në Instagram

Oriola Marashi mahnit me paraqitjen në fotografitë në Instagram

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram së fundmi, pasi ka ndarë disa imazhe ku shfaqet jashtëzakonisht atraktive.

Bukuroshja është fotografuar në rreze të diellit, duke vënë në pah stilin e saj unik dhe figurën impresionante.

Oriola ka zgjedhur të vishej me një komplet të përbërë nga xhinse të ngushta që përqafonin linjat e saj, të kombinuara me një bluzë të shkurtër gjithashtu nga material xhinsi.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Kjo veshje e thjeshtë dhe në të njëjtën kohë elegante, ka theksuar siluetën e saj dhe ka zbuluar barkun dhe gjoksin, duke shtuar një prekje provokuese në pamjen e saj.

Floku i lëshuar drejt i shton Oriolës një hijeshi natyrale dhe pa kohë, ndërsa grim i mahnihtës që ajo ka zgjedhur për këtë rast, pohon më tej finesën dhe shkëlqimin e saj.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Imazhet e mrekullueshme të realizuara jashtë kanë marrë shumë vlerësime dhe komente pozitive nga ndjekësit, të cilët nuk kanë ngurruar të shprehin adhurimin për bukurinë dhe stilin e modelit. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram
Foto: Oriola Marashi/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Lojtarët e Zvicrës festuan fitoren me familjarët e tyre - të afërmit e Granit Xhakës në tribuna, spikat gruaja shqiptare e Renato Steffen

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Vesa Smolica vihet në siklet kur pyetet nëse ka pasur ndjenja për Romeo Veshajn

Magazina
U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

U paragjykuan për diferencën në moshë gjatë Big Brother, Ilnisa dhe Meritoni shijojnë lidhjen jashtë: Përgjithmonë

Magazina
Kalo në kategori