LAJMI I FUNDIT:

Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Noizy shfaqet sërish në shoqëri të Jori Dellit

Reperi shqiptar, Noizy arrin të tërheq vëmendje me pothuajse secilin postim që bën në rrjetet sociale.

Reklama

Edhe së fundmi, rap-artisti nga Shqipëria nxiti fansat kur ai u pa në shoqëri të modeles dhe ish-banores së Big Brother VIP Albania, Jori Delli.

Dyshja postuan nga i njëjti lokacion dhe më pas reperi publikoi një foto të Jorit në InstaStory, ku ajo shihej në një jaht e veshur me bikini të bardha.

Foto: Noizy/Instagram

Por, Noizy dhe Jori janë shoqëruar sërish me njëri-tjetrin dhe këtë herë duke realizuar një sfidë në platformën TikTok me një prej këngëve të fundit të reperit “16 Bars” që e solli në bashkëpunim me MC Kreshën dhe Varrosin.

Të gjitha lajmet nga Noizy
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Noizy

Me shkëputjen e pjesë së Noizyt, video më pas u publikua në llogarin e Jorit në TikTok që brenda pak orëve ‘shpërthej’ me numrin e klikimeve dhe komenteve.

@joridelli Ja zura karrigen 👑 #noizy #jori #joridelli @Noizy ♬ original sound – ZinjoOfficial

Ndërkohë, tashmë po aludohet se Jori mund të jetë protagoniste në një nga videoklipet e reja të Noizyt.

Theksojmë që Jori qëndroi për disa javë në shtëpinë e famshme të BBVA dhe përveç me fizikun joshës mori vëmendje edhe për karakterin pozitiv që transmetonte. /Telegrafi/