LAJMI I FUNDIT:

“Më mungon” – Kiara dedikim romantik për Luizin

“Më mungon” – Kiara dedikim romantik për Luizin

Moderatorja e njohur, Kiara Tito rreth një javë më parë e eliminua nga shtëpia e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Në një nomnimu përball aktores Olta Gixhari, ishte ajo që u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme.

Dhe që atëherë, Kiara i është kthyer normalitetit duke u bërë aktive edhe në rrjetet sociale, sidomos në Instagram.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Por, pjesa më e madhe e postimeve që ajo ka bërë këto ditë lidhen me partnerin e saj, këngëtarin Luiz Ejlli, i cili po vazhdon rrugëtimin në BBVA.

Ndonëse gjatë qëndrimit të saj në këtë format ajo u akuzua që ishte e ftohtë ndaj Luizit, ajo pas daljes ka treguar me përkushtim ndjenjat që ka për të.

Foto: Kiara Tito/Instagram

Edhe në një postimi që ka bërë së fundi, moderatorja ka bërë një tjetër dedikimi për këngëtarin shkodran.

“Më mungon”, ka shkruar Kiara sipër një videon ku ata shihen të përqafuar gjatë kohës kur ajo ishte pjesë e BBVA.

Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara
Lexo po ashtu Kiara Tito ‘thumbon’ me postimin e fundit: Qentë të lehin, karvani ecën përpara

27-vjeçarja në reagimin e saj të parë pas përfundimit të kësaj eksperience tha se ajo ishte e para që ndjeu mirësinë dhe dashurinë e Luizit dhe se kësaj ndjenje do t’i qëndroj besnike deri në fund. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Në trend Magazina

Më shumë
Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Efi Dhedhes flet për sherrin me Zhaklin Lekatarin në prapaskenë gjatë një spektakli të Big Brother VIP Albania

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Mbrëmje e paharrueshme për Uzunin, pas ngjitjes në La Liga - futbollisti shqiptar propozon për martesë partneren në mes të fushës

Magazina
Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

Magazina
Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të

Ronela Hajati shpallet fituese e edicionit të 20-të të "Netët e Klipit Shqiptar"

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Kalo në kategori