LAJMI I FUNDIT:

Monika Salihu për Gani Gërminë: Njeriu i vetëm që më ka ofenduar në atë shtëpi

Monika Salihu për Gani Gërminë: Njeriu i vetëm që më ka ofenduar në atë shtëpi

Monika Salihu u largua të premten nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo pas daljes ka dërguar një mesazh për secilin banorë, ku shumë edhe u lënduan nga fjalët e këngëtares së njohur.

Artistja shqiptare tha për Gani Gërminë se ka qenë njeriu i vetëm që e ka ofenduar në atë shtëpi.

Foto: Screenshot/YouTube

“Njeriu i vetëm që më ka ofenduar në atë shtëpi”, u shpreh Salihu.

E njëjta tutje theksoi: “Mos ofendo vëllai im se kur të dalësh jashtë vetëm kur po vijnë për fotografi e fjalë miradije, mjafton”.

Foto: Screenshot/YouTube

Monika ndryshe e theksoi disa herë se nuk është për atë lojë, pasi nuk dëshiron të dilte nga vetja.

Veç Ganisë, Monika hodhi kunja edhe për konkurrentët e tjerë brenda. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori