LAJMI I FUNDIT:

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi – banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi – banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?
Reklama

Edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova fillon këtë muaj.

Ndonëse ishte paraparë që spektakli të fillonte me datën 2, përgatitjet për të kanë shkaktuar vonesa dhe si rrjedhojë ai është shtyrë për pak javë, ku si data e dytë përflitet 17 tetori.


Tashmë në internet kanë filluar të qarkullojnë thashetheme mbi emrat VIP që pritet të futen në shtëpinë e famshme.

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë
Lexo po ashtu Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Telegrafi ka mësuar nga burime pranë produksionit se janë tre emra të cilët përflitet se do të jenë pjesë.

Bëhet fjalë për këngëtaren Monika Salihu, gazetarin dhe humoristin Gani Gërmia dhe këngëtaren e mirënjohur shqiptare, Linda Halimi.

Linda Halimi (Foto: Linda Halimi/Instagram)

Kjo e fundit ishte pyetur specifikisht për hyrjen e saj në BBVK pak ditë më parë në emisionin “In and Out” në RTV 21.

Megjithatë, këngëtarja nga Vitia as nuk e konfirmoi e as nuk e përjashtoi si mundësi, duke thënë se edhe mund të hyjë në rast se nuk kthehet në Amerikë.

Monika në anën tjetër ka qenë dikur këngëtare e njohur e muzikës zbavitëse në Kosovë, e njohur në opinion më shumë edhe si vajza e boksierit të famshëm, Azis Salihu.

Monika Salihu (Foto: Monika Salihu/Instagram)

“Çika e bokserit” është një prej këngëve të saj më të njohura, gjersa viteve të fundit është rikthyer duke kënduar më shumë në zhanrin popullore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori