LAJMI I FUNDIT:

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Momenti kur ish-banori i Big Brother VIP Albania rrëzohet nga karrigia në një lokal

Ronaldo Sharka ka qenë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 2 që ka marrë vëmendje të madhe gjatë asaj kohe, por jo vetëm.

Gazetari nga Lushnja edhe në këtë periudhë po vazhdon të jetë shumë i pranishëm në media.

Ai shquhet për humorin, batutat si dhe për intervistat që realizon me të tjerët.


Foto: Screenshot/Instagram

I njëjti ka ndarë një video nga momenti kur rrëzohet nga një karrige e një bari.

Të gjitha lajmet nga Ronaldo Sharka
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ronaldo Sharka

“Ekskluzive. Pamje nga momenti i tërmetit në Tiranë”, ka shkruar ai.

Foto: Screenshot/Instagram

Të shumta qenë reagimet krahas postimit, shumë prej të cilëve janë shqetësuar.

Nga ana tjetër, nuk mund të thuhet që nuk ishte dhe një moment argëtues. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

“Standarde joreale të trupit” – Kylie Jenner kritikohet për dukjen në fotografitë e publikuara

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Nelly Furtado rikthehet në skenë teksa pozon ‘topless’, në kopertinën për albumin e ardhshëm “7”

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Robert Berisha ankohet për çmimet e larta në jug të Shqipërisë: E dhashë makinën për të paguar shezlonet

Magazina
Kalo në kategori