LAJMI I FUNDIT:

Meritoni befasohet me vizitë nga dy vëllezërit dhe motra e tij në BBVA – nuk i mban lotët nga emocionet

Meritoni befasohet me vizitë nga dy vëllezërit dhe motra e tij në BBVA – nuk i mban lotët nga emocionet

Një moment i ngrohtë dhe i mbushur me emocione ka ndodhur së fundmi në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, ku prezantuesi Meriton Mjekiqi u befasua nga një vizitë e papritur e dy vëllezërve dhe motrës së tij.

Gjatë këtij takimi të veçantë, Meritoni nuk mundi të fshehte emocionet dhe lotët e tij derdhen ndërsa dëgjon fjalët e dashurisë dhe mbështetjes nga anëtarët e familjes së tij.

Ky takim familjar i papritur brenda mureve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri ka treguar një anë tjetër të jetës së banorëve të “Big Brother VIP”.

Pjesëmarrësit e këtij reality show nuk janë vetëm karaktere të ekranit, por edhe njerëz me lidhje të thella familjare dhe emocionale jashtë tij.

Për Meritonin, takimi me vëllezërit dhe motrën ishte një moment i rrallë i prekshëm – kjo pasi ai fillimisht u detyrua të qëndrojë “i ngrirë” nga vëllai i madh, deri në moment që u lejua t’i takonte të tre.

Ai u përball me valën e emocioneve dhe dashurisë që i rrethon, duke dëshmuar për të gjithë se ndjenjat e sinqerta nuk njohin kufij dhe se dashuria familjare mbetet burim i padiskutueshëm i forcës dhe mbështetjes. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

Magazina
Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Loredana nuk përmbahet - publikon fotografi intime nga pushimet me të dashurin gjerman

Magazina
Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Fansat mbetën të shokuar, pasi zëri i Ariana Grande-s ndryshon në mes të intervistës

Magazina
Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Trupi i ri i Katy Perry me bikini në kopertinën e albumit, ngjall spekulime për përdorim të ilaçit të njohur Ozempic

Magazina
Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake

Magazina
Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës

Rihanna është emëruar si fytyra e re e aromës "J'Adore” të Dior, pasi Charlize Theron e kishte këtë punë për dy dekada

Magazina
Kalo në kategori