LAJMI I FUNDIT:

Lojtarët e Tottenhamit në kontakt me Pochettinon

Lojtarët e Tottenhamit në kontakt me Pochettinon

Lojtarët e Tottenham Hotspur janë në kontakt me ish-trajnerin Mauricio Pochettino.

Reklama

Spurs pritet të shkarkojë Antonio Conten në ditët në vijim pas fyerjes së tij të furishme kundër lojtarëve dhe kryetarit Daniel Levy pas barazimit 3-3 me Southampton të shtunën.

Pochettino është lidhur me një rikthim në Tottenham dhe duket se argjentinasi është i preferuari, për dallim nga Luis Enrique dhe Thomas Tuchel.

Tre trajnerë në listën e Tottenhamit për të zëvendësuar Conten
Lexo po ashtu Tre trajnerë në listën e Tottenhamit për të zëvendësuar Conten

Sipas mediumit Sky Sports, disa anëtarë të skuadrës së Spurs kanë kontaktuar tashmë me trajnerin argjentinas.

Ish-trajneri i Tottenhamit është një agjent i lirë pasi u shkarkua nga Paris Saint-Germain në fund të sezonit të kaluar.

Conte është aktualisht në Itali ndërsa Spurs diskutojnë lëvizjen e tyre të ardhshme. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Një tifoz terrorist i Crvena Zvezdës mbeti i vrarë në Kosovë, mediat boshnjake ia zbulojnë identitetin dhe raportojnë për shtyrjen e derbit të Beogradit

Një tifoz terrorist i Crvena Zvezdës mbeti i vrarë në Kosovë, mediat boshnjake ia zbulojnë identitetin dhe raportojnë për shtyrjen e derbit të Beogradit

Ndërkombëtare
E do Barcelona - por Savinho ëndërron të luajë për gjigantin anglez

E do Barcelona - por Savinho ëndërron të luajë për gjigantin anglez

Premier League
Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

La Liga
Florentino Perez ka një lajm të keq për Ancelottin dhe tifozët e Real Madridit

Florentino Perez ka një lajm të keq për Ancelottin dhe tifozët e Real Madridit

La Liga
Armand Duka zgjidhet zëvendës-president i UEFA-s

Armand Duka zgjidhet zëvendës-president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Kalo në kategori