LAJMI I FUNDIT:

Mauricio Pochettino

636 Artikuj

Anglia nuk humb kohë: Shtatë emra për ta zëvendësuar Gareth Southgaten

Anglia nuk humb kohë: Shtatë emra për ta zëvendësuar Gareth Southgaten

Përfaqësueset
Mësohet favoriti kryesor për ta zëvendëuar Southgaten pas përfundimit të Euro 2024

Mësohet favoriti kryesor për ta zëvendëuar Southgaten pas përfundimit të Euro 2024

Përfaqësueset
Sir Alex Ferguson e ka gjetur trajner ideal të Man Utd – ai po bën presion për largimin e Ten Hag

Sir Alex Ferguson e ka gjetur trajner ideal të Man Utd – ai po bën presion për largimin e Ten Hag

Premier League
Pochettino synon t’i marrë me vete dy yjet e Chelseat nëse bëhet trajner i Man United

Pochettino synon t’i marrë me vete dy yjet e Chelseat nëse bëhet trajner i Man United

Premier League
Manchester United kontakton dy trajnerët e njohur për ta zëvendësuar Ten Hagun

Manchester United kontakton dy trajnerët e njohur për ta zëvendësuar Ten Hagun

Premier League
Emri surprizë del të jetë kandidati kryesor për ta zëvendësuar Southgate si trajner i Anglisë

Emri surprizë del të jetë kandidati kryesor për ta zëvendësuar Southgate si trajner i Anglisë

Përfaqësueset
Favoriti kryesor për t’u bërë trajner i Manchester United pas shkarkimit të Ten Hagut

Favoriti kryesor për t’u bërë trajner i Manchester United pas shkarkimit të Ten Hagut

Premier League
Chelsea mund të bëjë sensacion në futboll duke e emëruar një trajner pa përvojë në drejtimin e ekipit

Chelsea mund të bëjë sensacion në futboll duke e emëruar një trajner pa përvojë në drejtimin e ekipit

Premier League
Chelsea merr përgjigje pozitive nga trajneri i ri, tani duhet të flasin me klubin e tij

Chelsea merr përgjigje pozitive nga trajneri i ri, tani duhet të flasin me klubin e tij

Premier League
U largua nga Chelsea, dy top klube evropiane pas Pochettinos

U largua nga Chelsea, dy top klube evropiane pas Pochettinos

Premier League
Enzo dhe Caicedo çuan në largimin e Pochettinos nga Chelsea, zbulohet arsyeja

Enzo dhe Caicedo çuan në largimin e Pochettinos nga Chelsea, zbulohet arsyeja

Premier League
Tifozët e Chelseat zbulojnë se çfarë bëri Mudryk në Instagram mes kërkimit të pasuesit të Pochettinos

Tifozët e Chelseat zbulojnë se çfarë bëri Mudryk në Instagram mes kërkimit të pasuesit të Pochettinos

Premier League
Ky është lojtari i vetëm i Chelseat që iu gëzua shkarkimit të Pochettinos

Ky është lojtari i vetëm i Chelseat që iu gëzua shkarkimit të Pochettinos

Premier League
Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos

Emra shokues në listën e Chelseat për postin e trajnerit pas largimit të Pochettinos

Premier League
Zyrtare: Chelsea dhe Pochettino ndërpresin bashkëpunimin me marrëveshje të dyanshme

Zyrtare: Chelsea dhe Pochettino ndërpresin bashkëpunimin me marrëveshje të dyanshme

Premier League
Dy trajnerë në pritje nëse Pochettino shkarkohet nga Chelsea

Dy trajnerë në pritje nëse Pochettino shkarkohet nga Chelsea

Premier League
Pochettino do të qëndrojë te Chelsea përtej këtij sezoni

Pochettino do të qëndrojë te Chelsea përtej këtij sezoni

Premier League
James rikthehet në stërvitje me ekipin e parë, Pochettino me fjalë të mëdha për kapitenin

James rikthehet në stërvitje me ekipin e parë, Pochettino me fjalë të mëdha për kapitenin

Premier League
“Nuk jam i përfshirë”, Pochettino thotë se e ardhmja e yllit të ekipit nuk është në duart e tij

“Nuk jam i përfshirë”, Pochettino thotë se e ardhmja e yllit të ekipit nuk është në duart e tij

Premier League
“Nuk flas me pronarët prej tre muajsh, por nuk jam vetëm unë fajtori” – Pochettino flet sezonin e dobët të Chelsea

“Nuk flas me pronarët prej tre muajsh, por nuk jam vetëm unë fajtori” – Pochettino flet sezonin e dobët të Chelsea

Premier League
Ultimatumi i Chelseat për Pochettinon

Ultimatumi i Chelseat për Pochettinon

Premier League
Shkarkim apo qëndrim? Lojtarët e Chelseat marrin vendim për të ardhmen e Pochettinos

Shkarkim apo qëndrim? Lojtarët e Chelseat marrin vendim për të ardhmen e Pochettinos

Premier League
“I admiruar” nga Chelsea për punën e trajnerit, Blutë gjejnë zëvendësuesin e Pochettinos

“I admiruar” nga Chelsea për punën e trajnerit, Blutë gjejnë zëvendësuesin e Pochettinos

Premier League
“Si një baba për mua”, Arteta zbulon raportin e veçantë që ka me Pochettinon

“Si një baba për mua”, Arteta zbulon raportin e veçantë që ka me Pochettinon

Premier League


mob5