LAJMI I FUNDIT:

Enrique, Pochettino dhe Tuchel në listën e Tottenhamit për ta zëvendësuar Conten

Enrique, Pochettino dhe Tuchel në listën e Tottenhamit për ta zëvendësuar Conten

Tottenhami ka një listë me kandidatët që priten të zëvendësojnë Antonio Conten këtë verë.

Reklama

Gjigantët e Ligës Premier ka të ngjarë të shkarkojnë italianin në ditët në vijim.

Deklarata e tij pas barazimit 3-3 kundër Southamptonit rezultoi në një reagim të furishëm në prapaskenë nga kryetari i Spurs, Daniel Levy.

Bëhet virale videoja që shfaq Conten duke u kthyer në Itali me fluturim të lirë, Tottenhami pritet ta shkarkojë këtë javë
Lexo po ashtu Bëhet virale videoja që shfaq Conten duke u kthyer në Itali me fluturim të lirë, Tottenhami pritet ta shkarkojë këtë javë

Sipas The Telegraph, Mauricio Pochettino, Luis Enrique dhe Thomas Tuchel janë në listën e Tottenhamit për të zëvendësuar Conten.

Çështja për Spurs është nëse ata duhet të qëndrojnë me italianin deri në verë apo ta shkarkojnë atë tani.

Nëse ata ndajnë rrugët në ditët në vijim, atëherë Ryan Mason do të drejtojë skuadrën deri në fund të sezonit. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

Yamal shtatë vite më parë mbante dorën e Ramos para El Clasicos, tani e detyroi të shënojë autogol

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

Barcelona mposht Sevillën fal një autogoli të Sergio Ramos, rrëmben pozitën e parë në La Liga

La Liga
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
Kalo në kategori