LAJMI I FUNDIT:

“Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet” – Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

“Doktori nuk t’i ka bërë mirë të pasmet” – Linda Halimi e ashpër ndaj Edona Jamesit

Dy banoret e Big Brother VIP Kosova 2, Linda Halimi dhe Edona James, kanë debatuar sërish duke mos i lënë anash ofendimet.

Ato kanë hedhur thumba vazhdimisht teksa komentonin edhe fizikun e njëra-tjetrës.

“A e din sa e bukur je, pse e prish tenin e fytyrës me këtë inat, je shumë e bukur, nuk bën të mbash inat”, i ka thënë Linda-Edonës.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërkohë, Edona ia ktheu duke i thënë:” Ti je një metër e një zhilet, të ka hije, nuk të jap unë ty vëmendje, shko rregullohu pak”.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Kosova

Më pas teksa Edona po largohej nga debate me të, Linda iu drejtua duke i thënë se doktori nuk ia ka bërë mirë të pasmet, referuar ndërhyrjeve kirurgjike që ajo ka bërë.

“Të paktën mua Zoti më ka bërë kështu, ty atë doktor me mujt me ta ndërruar, se të pasmet nuk t’i ka bërë mirë pasi po flasim për pamjen e jashtme, ta kishe gjetur një më të mirë, unë me këtë shëmti që e kam jam rehat, edhe burri im është rahat me këtë pjesë, unë nuk i marr lakmi askujt”, tha Linda mes tjerash.

Ndryshe, kujtojmë që këtë javë të nominuar janë shtatë banorë: Blero, Azemi, Alba, Besi, Blerando, Ylli dhe Kaderi. /Telegrafi/Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori