0Shares

Konkurrentja e këtij edicioni të Big Brother, Xheni Mhillaj, nuk ka pasur histori të mëdha dashurie, por vetëm njohje.

Siç thuhet në profilin e saj, ajo nuk ka një të dashur ashtu siç e do ajo, sepse nuk ka gjetur akoma dikë që ia vlen për të provuar dashurinë.

TË GJTIHA LAJMET NGA BIG BROTHER ALBANIA TË GJTIHA LAJMET NGA BIG BROTHER ALBANIA

21-vjeçares nuk i interesojnë djemtë e bukur dhe bosh, thjeshtë për të kaluar kohë, pasi ajo shprehet se nuk ka kohë për të humbur.

Ka nevojë për një të dashur që të shohë gjithë bukurinë e brendshme që ndodhet tek ajo, pasi mendon se mund të japë shumë nga vetja dhe të përkushtohet.

I pëlqen të njohë njerëz të rinj. Nuk është paragjykuese, sidomos nga dukja pasi sipas saj dukja të gënjen.

Ajo mendon se duhet t’u japë mundësinë personave që të shprehen dhe të njihet më shumë me ta. Në momentin që krijohet kjo njohje mund të arrihet në një vlerësim për personin. /TCH/Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)