LAJMI I FUNDIT:

“Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën

“Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën

Big Brother VIP është kthyer në një nga formatet më të diskutuara në trojet shqiptare.

Reklama

Debatet, ngacmimet e lojërat ndërmjet banorëve nuk mungojnë, gjersa vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi ka qenë Antonela Berisha dhe Monika Lubonja që janë përfshirë në një debat të ashpër për shkak të një palë këpucëve.

Foto: Screenshot/Instagram

Ka qenë aktorja që ia ka shkelur pa dashje këpucët Berishës, gjersa ish-konkurrentja e “Përputhen” i është kthyer: “Monikë më fal, bëjnë 800 euro këto këpucë që po i shkel me këmbë”.

“Jo nuk i shkela, i shtyva me këmbë”, u përgjigj Lubonja.

Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Big Brother VIP Albania

“Po e them se e kam bezdi, më duhet ose me mbyll gojën ose që të dalë prej shtëpisë që të jenë në rregull të gjithë”, vazhdoi më tej Berisha.

Foto: Screenshot/Instagram

Antonela momentalisht po konsiderohet si një nga banoret më pak të preferuara të publikut.

Ajo këtë javë është pretendente për t’u larguar nga spektakli i Big Brother VIP. /Telegrafi/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD, të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori