LAJMI I FUNDIT:

Antonela Berisha

20 Artikuj

Antonela Berisha: Stop bullizmit, mund të ishit ju në vend të Luiz Ejllit

Antonela Berisha: Stop bullizmit, mund të ishit ju në vend të Luiz Ejllit

Yjet
Antonela Berisha zbulon dhuratën më të shtrenjtë nga partneri: Më ka dhuruar një apartament me vlerë 300 mijë euro

Antonela Berisha zbulon dhuratën më të shtrenjtë nga partneri: Më ka dhuruar një apartament me vlerë 300 mijë euro

Yjet
Sabiani dhe Antonela Berisha lansojnë këngën e re “Barbie Barbie”

Sabiani dhe Antonela Berisha lansojnë këngën e re “Barbie Barbie”

Muzikë
Big Mama thotë se Antonela Berishën nuk e duron dot: E dinë e gjithë Shqipëria, nuk është artiste

Big Mama thotë se Antonela Berishën nuk e duron dot: E dinë e gjithë Shqipëria, nuk është artiste

Yjet
Ishte me Beatrixën në darkë, Antonela Berisha tregon për reagimin e saj pas takimit Bora-Donald

Ishte me Beatrixën në darkë, Antonela Berisha tregon për reagimin e saj pas takimit Bora-Donald

Yjet
Bëri debate të shumta në lidhje me çmimet e këpucëve në Big Brother VIP, Antonela Berisha shfaqet me sandale 1350 euro

Bëri debate të shumta në lidhje me çmimet e këpucëve në Big Brother VIP, Antonela Berisha shfaqet me sandale 1350 euro

Yjet
Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim të ish-banorëve: Pres të shoh diku në horizont miqësitë e krijuara brenda

Pas mbarimit të BB VIP, Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në drejtim të ish-banorëve: Pres të shoh diku në horizont miqësitë e krijuara brenda

Yjet
“Ti je mashtruese”, rikthehen debatet e ashpra të Big Mamës me Antonelën

“Ti je mashtruese”, rikthehen debatet e ashpra të Big Mamës me Antonelën

Yjet
Antonela Berisha flet për paraqitjen në “Sanremo 2022”: Lashë gojëhapur VIP-at italianë

Antonela Berisha flet për paraqitjen në “Sanremo 2022”: Lashë gojëhapur VIP-at italianë

Yjet
Antonela Berisha tregon se do të jetë pjesë e “Sanremo 2022”

Antonela Berisha tregon se do të jetë pjesë e “Sanremo 2022”

Yjet
Antonela Berisha: Iliri dhe Arjola janë banorët më falsë brenda shtëpisë

Antonela Berisha: Iliri dhe Arjola janë banorët më falsë brenda shtëpisë

Yjet
Antonela Berisha pas daljes nga BB VIP në përkrahje të Beatrix Ramosajt: Sikur ta kenë të gjithë zemrën tënde

Antonela Berisha pas daljes nga BB VIP në përkrahje të Beatrix Ramosajt: Sikur ta kenë të gjithë zemrën tënde

Yjet
Kush meriton të jetë fituesi, kush e zhgënjeu në BB VIP dhe fjalë të mira për Beatrix  – flet Antonela

Kush meriton të jetë fituesi, kush e zhgënjeu në BB VIP dhe fjalë të mira për Beatrix – flet Antonela

TV / Film
Antonela Berisha reagon për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Falënderuese për ju që më kuptuat, ishte viti më i rëndësishëm i jetës time

Antonela Berisha reagon për herë të parë pas daljes nga BB VIP: Falënderuese për ju që më kuptuat, ishte viti më i rëndësishëm i jetës time

Yjet
Fjalët e Big Mamës pas daljes nga BB VIP: Nuk më erdhi keq që u largova se tregova që jam karakter

Fjalët e Big Mamës pas daljes nga BB VIP: Nuk më erdhi keq që u largova se tregova që jam karakter

Yjet
Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

Big Mama largohet nga shtëpia e Big Brother VIP pas debatit të ashpër me Antonelën

Yjet
“Hera e fundit që ndërhyn në fjalët e mia”, Antonela debaton ashpër me Big Mamën në BB VIP

“Hera e fundit që ndërhyn në fjalët e mia”, Antonela debaton ashpër me Big Mamën në BB VIP

Yjet
Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në BB VIP: Paguhem më shumë se blogeret për një reklamë në Instagram

Antonela Berisha hedh ‘kunja’ në BB VIP: Paguhem më shumë se blogeret për një reklamë në Instagram

Yjet
“Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën

“Këto këpucë që po i shkel bëjnë 800 euro”, Antonela Berisha përfshihet në një debat të ashpër me Monikën

Yjet
‘E shau dhe e kërcënoi’ – Antonela dhe Valon Shehu përfshihen në një debat të ashpër brenda Big Brother VIP

‘E shau dhe e kërcënoi’ – Antonela dhe Valon Shehu përfshihen në një debat të ashpër brenda Big Brother VIP

Yjet