LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez del e zhveshur nën një fustan të kuq me dantella, për kopertinën “Women In Hollywood” të “ELLE”

Jennifer Lopez del e zhveshur nën një fustan të kuq me dantella, për kopertinën “Women In Hollywood” të “ELLE”

Jennifer Lopez ka zbukuruar kopertinën e numrit të grave në Hollywood të “ELLE” dhe duket mahnitëse në një seri imazhesh në të cilat ajo modelon disa pamje tepër të fuqishme.

Këngëtarja, aktorja, nëna dhe biznesmenja, 54 vjeçe, foli për mënyrën sesi femrat bëhen më seksi ndërsa rriten në moshë dhe tha se ajo mund të punojë deri në moshën 90 vjeç.

Jennifer, ose J-Lo siç njihet shpesh, pozoi e zhveshur nën një fustan dantelle të kuq gjysmë të tejdukshëm, i cili kishte një detaj të thellë përpara për një imazh të shkëlqyeshëm, shkruan DailyMail.

Ajo gjithashtu kishte veshur një fustan ari me një shpatull, për t’u shfaqur në kopertinën e revistës, i cila gjithashtu përmban njerëz si Eva Longoria, Taraji P. Henson, America Ferrera dhe Jodie Foster.

Në lidhje me rritjen e numrit të roleve për gratë e moshuara, Jennifer tha: “Njerëzit e kanë kuptuar se gratë thjesht bëhen më seksi ndërsa rriten në moshë.

“Ata bëhen më të mësuar dhe më të pasur me karakter. E gjithë kjo është shumë e bukur dhe tërheqëse, dhe jo vetëm fizikisht, por nga brenda, bukuria që fiton ndërsa rritesh, mençuria që fiton’.

Ajo vazhdoi: “E shoh veten duke punuar për aq kohë sa dua”. Nuk e di sa është ajo moshë. Mund të jetë 70, mund të jetë 80, mund të jetë 90, nuk e di.

“Por e di që është aty për mua nëse e dua dhe dua ta krijoj. Kjo ka qenë gjithmonë mendësia që kam pasur: të mos lejoj askënd të më fusë në një kuti për shkak të vendit ku kam lindur, nga jam, çfarë moshe jam, diçka e tillë. Ata kufij nuk ekzistojnë për mua.” /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Ilnisa i ulet afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, si era çorape, mbylleni banjon

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Arbenita Ismajli shfaqet shumë elegante në të bardha, në fotografitë në Instagram

Magazina
Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Meritoni dhe Ilnisa në çaste intime me njëri-tjetrin, puthen dhe ledhatohen në dhomën e gjumit

Magazina
Kalo në kategori