LAJMI I FUNDIT:

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku në lidhje me futbollistin e Seria A

Ish-e fejuara e Robin Krasniqit, Heidi Lushtaku në lidhje me futbollistin e Seria A

Është zbuluar e dashura e futbollistit turk, Merih Demiral, i cili luan me Atalantan në Serinë A të Italisë.

Reklama

Ylli i futbollit është dashuruar me një modele shqiptare të quajtur, Heidi Lushtaku.

Sipas lajmeve të Snob Magazine, 23-vjeçari, i cili ka bërë emër me performancën e tij të mahnitshme, ka nisur një lidhje dashurie me supermodelen, e cila është tetë vite më e madhe se ai.

Merih Demiral

Në fakt, Demiral këto kohë e ka mirëpritur partneren e tij në Zvicër.

Robin Krasniqi dhe Marigona tashmë zyrtarisht të fejuar
Lexo po ashtu Robin Krasniqi dhe Marigona tashmë zyrtarisht të fejuar

Ka qenë Heidi ajo e cila ka ndarë një pozë të bërë në shtëpinë e të dashurit në llogarinë e saj në rrjetet sociale.

Heidi Lushtaku

Lushtaku ka nisur karrierën në moshën 13-vjeçare, ndërsa ka tërhequr vëmendje të madhe me pozat atraktive të publikuara në Instagram.

Ajo më parë ka qenë e fejuar me boksierin nga Deçani, Robin Krasniqi, i cili para pak javësh është fejuar me modelen Marigona Krasniqi. /Telegrafi/

Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku

Në trend Magazina

Më shumë
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina
Kalo në kategori