LAJMI I FUNDIT:

Icardi shkoi në Argjentinë të pajtohej me Wanda Naran? Por, dalin pamjet kur besohet se rojat e hotelit nuk e lejuan të hyjë brenda

Icardi shkoi në Argjentinë të pajtohej me Wanda Naran? Por, dalin pamjet kur besohet se rojat e hotelit nuk e lejuan të hyjë brenda
(Foto: Instagram/wanda_nara/mauroicardi)

Futbollisti argjentinas, Mauro Icardi, thuhet të jetë kthyer në Argjentinë për t’u pajtuar me Wanda Naran, me të cilën kanë njoftuar se janë ndarë – njofton Fanatik.

Reklama

29-vjeçari dhe partnerja e tij, të cilën e ka pasur edhe agjente, njoftuan javë më parë se e kanë përfunduar lidhjen.

Sulmuesi i Galatasarayt është xhiruar nga kamerat teksa tentonte të hynte në hotelin e bashkëshortes së tij, mirëpo nuk është lejuar nga rojet e hotelit.

(Foto: Instagram/wanda_nara)

Wanda bëri një postim në Instagram duke sqaruar se ndarja ishte e dhimbshme, porse nuk preferoi të jepte detaje të tjera për ndarjen.

Më vonë u njoftua se Icardi ka udhëtuar drejt Argjentinës për ta bindur Naran që të pajtoheshin. Ai ka shkuar në hotelin e saj në Buenos Aires, por është përballur me një situatë të papritur.

Futbollisti nuk është lejuar nga sigurimi i hotelit që të hynte brenda, ndërsa pamjet janë publikuar nga Gossipeame. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Adriana Matoshi publikon fotografi me bikini nga pushimet në Egjipt

Magazina
Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Jake nga “Two and a Half Men” tashmë është i panjohur, ka ndryshuar shumë në dukje dhe i është përkushtuar fesë

Magazina

"Boll se le nam" - Bledi Mane dhe Nita Latifi përballen në studio pas debateve virtuale

Magazina
Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Gisele Bundchen në një paraqitje të rrallë me motrën binjake

Magazina
Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re

Era Rusi rikthehet pas disa viteve me këngën e re "Kur të merr malli"

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Kalo në kategori