LAJMI I FUNDIT:

Galatasaray

549 Artikuj

Zyrtare: Nicolo Zaniolo, lojtar i ri i Atalanta

Zyrtare: Nicolo Zaniolo, lojtar i ri i Atalanta

Serie A
U largua nga Sevilla, tre klubet ku Ramos mund ta vazhdoj karrierën

U largua nga Sevilla, tre klubet ku Ramos mund ta vazhdoj karrierën

La Liga
Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Brenda botës së çmendur të Fenerbahces, klubit të ri të Jose Mourinhos – tifozë të trazuar, lojtarë që po largohen dhe huliganë famëkeq

Ligat tjera
“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

“Jose Mourinho ma tregoi klubin e ri, vështirë ta shoh aty” – Sneijder konfirmon aventurën e re të portugezit

Ligat tjera
Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Ndërkombëtare
Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Galatasaray kampion i Turqisë, Fenerbahces nuk i mjaftuan 99 pikë dhe vetëm një humbje për titullin

Ligat tjera
Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Ligat tjera
Pas inkuadrimit në Serie A, Como synon dy ish-sulmuesit e Interit

Pas inkuadrimit në Serie A, Como synon dy ish-sulmuesit e Interit

Serie A
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Ligat tjera
Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Rabiot largohet nga Juventusi, pesë klube që po kërkojnë shërbimet e tij

Serie A
Fenerbahce e mori dënimin për largimin nga fusha ndaj Galatasarayt

Fenerbahce e mori dënimin për largimin nga fusha ndaj Galatasarayt

Ligat tjera
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Ligës së Kampionëve deri në vitin 2103, rezultate krejtësisht të çmendura

Shkumbin Pireva
Zbulohet ‘arsyeja e vërtetë’ pse lojtarët e Fenerbahces u larguan nga fusha në derbin ndaj Galatasaray

Zbulohet ‘arsyeja e vërtetë’ pse lojtarët e Fenerbahces u larguan nga fusha në derbin ndaj Galatasaray

Ligat tjera
A e bëri në shenjë respekti apo për t’i tallur? Duartrokitja e Icardit për lojtarët e Fenerit po komentohet shumë në Turqi

A e bëri në shenjë respekti apo për t’i tallur? Duartrokitja e Icardit për lojtarët e Fenerit po komentohet shumë në Turqi

Ligat tjera
Nuk ka përfunduar me kaq, Fenerbahce me tjetër paralajmërim pas skenarit në Superkupën e Turqisë

Nuk ka përfunduar me kaq, Fenerbahce me tjetër paralajmërim pas skenarit në Superkupën e Turqisë

Ligat tjera
Trofeu më i lehtë i fituar ndoshta në histori – Galatasaray festoi pas një minute kohë dhe luajtën mes vete për disa minuta

Trofeu më i lehtë i fituar ndoshta në histori – Galatasaray festoi pas një minute kohë dhe luajtën mes vete për disa minuta

Ligat tjera
Fenerbahce e nisi ndeshjen me fëmijë ndaj Galatasarayt – menjëherë pranuan gol, pastaj u larguan nga fusha

Fenerbahce e nisi ndeshjen me fëmijë ndaj Galatasarayt – menjëherë pranuan gol, pastaj u larguan nga fusha

Ligat tjera
Sonte zhvillohet Superkupa e Turqisë – Fenerbahce mendon ta lërë në gjysmë ndeshjen, ka tri plane si ta arrijë këtë gjë

Sonte zhvillohet Superkupa e Turqisë – Fenerbahce mendon ta lërë në gjysmë ndeshjen, ka tri plane si ta arrijë këtë gjë

Ligat tjera
Edin Dzeko dhe lojtarët kryesorë të Fenerbahces dalin kundër drejtuesve – duan të luajnë në finale me Galatasarayn

Edin Dzeko dhe lojtarët kryesorë të Fenerbahces dalin kundër drejtuesve – duan të luajnë në finale me Galatasarayn

Ligat tjera
Detaje interesante të ekipit U19 të Fenerbahces që do të luajë ndeshjen e Superkupës kundër Galatasarayt

Detaje interesante të ekipit U19 të Fenerbahces që do të luajë ndeshjen e Superkupës kundër Galatasarayt

Ligat tjera
Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Icardi te Juventusi? Wanda Nara ndez thashethemet me veprimin e fundit

Ndërkombëtare
Galatasaray ka ushtruar kallëzim penal ndaj presidentit të Fenerbahces, Ali Koç

Galatasaray ka ushtruar kallëzim penal ndaj presidentit të Fenerbahces, Ali Koç

Ligat tjera
Kaos dhe dhunë në derbin e madh turk – Fenerbahce fiton si mysafir ndaj Trabzonspor, lojtarët sulmohen nga tifozët

Kaos dhe dhunë në derbin e madh turk – Fenerbahce fiton si mysafir ndaj Trabzonspor, lojtarët sulmohen nga tifozët

Ligat tjera


mob5