LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber del me të brendshme për një fotografi të kalendarit të saj për “Rhode Skin”

Hailey Bieber del me të brendshme për një fotografi të kalendarit të saj për “Rhode Skin”

Hailey Bieber është shfaqur me të brendshme të bardha, ndërsa mbante një batanije rreth shpatullave.

Modelja dhe biznesmenja, 27 vjeçe, shfaqi të pasmet e saj në një fotografi ndërsa pozonte për kalendarin e saj Rhode 2024.

Hailey, e cila është e martuar me yllin e popit, Justin Bieber, publikoi kalendarin me botim të kufizuar për markën e saj të bukurisë Rhode Skin, shkruan DailyMail.


Ajo ndau fotografi nga prapaskenat nga kalendari i saj në faqen e saj në Instagram të hënën.

Ajo ndau një tjetër fotografi nga prapaskenat nga xhirimet e kalendarit Rhode, duke zbuluar kornizën e saj tepër të tonifikuar.

Modelja brune e ka kombinuar pjesën e sipërme me fundin e bikinit me bel të lartë, duke nxjerrë në pah barkun e saj jashtëzakonisht të sheshtë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori