LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber më atraktive se kurrë, derisa modelon me bikini për kalendarin e saj “Rhode 2024”

Hailey Bieber më atraktive se kurrë, derisa modelon me bikini për kalendarin e saj “Rhode 2024”

Hailey Bieber ka shfaqur një pamje të mrekullueshme me bikini seksi të publikuara të premten.

Modelja 27-vjeçare dukej mahnitëse teksa pozoi me një palë sytjena me guaska deti, për të treguar lëkurën e saj dhe figurën tepër të tonifikuar.

Ajo gjithashtu kishte një mbulesë rozë, dhe flokë të lagur në fotografinë mahnitëse të kopertinës, shkruan DailyMail.


Fotografi të tjera në postimin e saj treguan gjithashtu modelimin e saj me rroba banje, pa shpinë dhe një kapelë me veshë lepurushi, nga kalendari i markës së saj të kujdesit të lëkurës “Rhode” 2024.

Sipërmarrësja, e cila u bashkua me Candice Swanepoel për fotografitë e saj me rroba banje, ndau gjithashtu foto të saj duke bërë dush ndërsa modelonte një bluzë të bardhë dhe bikini të verdha.

Ajo postoi gjithashtu një fotografi të saj me një maskë të verdhë dhe një rezervuar oksigjeni të përshtatshëm në shpinë ndërsa modelonte një rroba banje nga marka “Tropic of C” e Swanepoel.

Një tjetër fotografi në seri e tregonte atë me flokët e saj të mbledhur në një peshqir të verdhë, teksa kishte veshur një bluzë të zezë dhe një palë vathë ari të trashë me rrathë të ndërlidhur.

Për fotosesionin mahnitës në Bahamas, Bieber zgjodhi një grim minimal që shfaqte tiparet e saj të mrekullueshme dhe lëkurën me shkëlqim. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori