LAJMI I FUNDIT:

Habit Rike Roçi: Nuk e dua burrin futbollist se ata dëmtohen shpejt

Habit Rike Roçi: Nuk e dua burrin futbollist se ata dëmtohen shpejt
Foto: Screenshot/YouTube

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 3, Rike Roçi, ka qenë e ftuar së fundmi në studion e ‘Fiks Fare’.

Bashkë me dy moderatorët Dori dhe Devi, modelja ka folur mbi jetën private si dhe për planet e së ardhmes.

Ajo edhe u ngacmua për shkak të paraqitjeve të saj atraktive si dhe origjinalitetit që ka.


Foto: Screenshot/YouTube

Pjesë nga biseda mes tyre në studio:

Devi: Pas dole nga BBV3 the se u ndave nga i dashuri. Tani në çfarë statusi je?

Rikja: Bosh, bosh, bosh se s’kam pse të gënjej.

Devi: Nëse do ishe përball ndonjë futbollisti të bukur, do ta zgjidhje që të bëheshe plot?

Rikja: Futbollist? Po futbollistët dëmtohen shpejt, unë nuk dua meshkuj që dëmtohen.

Dori: S’ka faj o Devi se futbollistët 30 vjeç marrin fund. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Bashkë prej shumë muajsh - Erolld Belegu dhe Diola Dosti e shprehin dashurinë edhe përmes fotografive

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Kalo në kategori