LAJMI I FUNDIT:

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja Eva Murati që mori vëmendjen edhe të medieve të huaja, i jep zemër ekipit të Shqipërisë në përballje me Kroacinë

Gazetarja sportive, Eva Murati e cila ka fituar vëmendjen edhe të medieve të huaja, ka publikuar fotografi nga tribunat e stadiumit në Hamburg në përkrahje të Shqipërisë.

Bukuroshja ka vendosur që të jetë e pranishme në stadium për t’i dhënë zemër kombëtares së Shqipërisë.

Ajo publikoi një mori fotografish nga atje, derisa mbante flamurin kuq e zi në duar.


Foto: Eva Murati / Instagram

Eva, ka bërë që me prezencën e saj të ndezë interesin edhe të medieve ndërkombëtare, me shumë prej tyre duke i kushtuar edhe artikuj.

Bukuroshja shqiptare ka një audiencë mjaft të gjerë me mbi 941 mijë ndjekës në Instagram.

Ajo po ashtu njihet për karrierën e saj si aktore, moderatore dhe modele. /Telegrafi/

Foto: Eva Murati / Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori