LAJMI I FUNDIT:

Ganiu rikthen debatet me Bucin: Çfarë ke bërë ti në jetë, a mund ta di?

Ganiu rikthen debatet me Bucin: Çfarë ke bërë ti në jetë, a mund ta di?

Teksa po qëndronin në oborr, pas shumë përplasjeve që kanë pasur, Ganiu dhe Buci i rikthehen edhe njëherë debateve dhe akuzave të mëparshme.

Ganiu fillon me pyetje drejt Bucit: “Çka ke bo ti n’jetë a bon me e ditë, cili është suksesi yt ma i madh?”, duke e nxitur debatin.

Buci teksa qëndron shumë i qetë i përgjigjet Ganiut duke i thënë: “Qaty ku vjen ti çdo ditë është sukses për mu. Atë punën që e boj, që vini t’gjithë, është sukses për mu, punën tem e kam të suksesshme.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërsa Ganiu nuk ndalet duke e akuzuar që Buci s’a pasur sukses në jetë pasi nuk ka arritur asgjë

“Ganiu nuk të ka dalë kundër kurrë” – vazhdon Ganiu bashkëbisedimin me Bucin, ndërsa ky i fundit nuk pajtohet duke i thënë që ne këtu jemi kundër njëri-tjetrit, sepse jemi lojtarë.

“Ti më ke akuzu mu. Ti ke me dalë dhe ke me shpifë diçka tjetër mu, unë pres prej teje gjithçka” i përgjigjet Buci Ganiut, duke ia kujtuar akuzat që ia ka bërë gjatë spektaklit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori