LAJMI I FUNDIT:

Gani Gërmiu flet pas përplasjes me Shqipen: Më vjen keq që publiku duhet t’i shoh këto pamje, nuk i meriton

Gani Gërmiu flet pas përplasjes me Shqipen: Më vjen keq që publiku duhet t’i shoh këto pamje, nuk i meriton

Shqipe Hysenaj dhe Gani Gërmia janë sqaruar për incidentin që ndodhi mes tyre disa orë më parë.

Në spektakël u transmetua materiali i plotë, ku shihej Shqipja që kishte eskaluar me fjalë e ofendime ndaj gazetarit.

Kjo nisi pas një bluze që i kërkoi humoristi banores, e për të cilën ia hodhi rrobat e tjera në dhomë.

Foto: Screenshot/YouTube

Në bisedën që po bënin në Prime, mes shumë gjërash, ish-konkurrentja e “Përputhen” kërkoi nga Ganiu që ta lë alkoolin.

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë
Lexo po ashtu "Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Kjo pasi ai shpesh është akuzuar edhe nga banorët e tjerë që në shumë raste nuk e ka kontrolluar dot veten.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ka mundësi ta lësh atë alkoolin, më ke vënë në ankth, nuk të dua dot afër, sëmurem”, u shpreh ajo.

Shqipja vazhdoi duke i thënë se është i varur nga alkooli, gjersa shtoi: “E pi në mëngjes dhe në darkë”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Ish-gruaja e Dani Alves poston një selfie pak pasi ish-ylli i Barcelonës u shpall fajtor për përdhunim

Magazina
Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Kiara Tito heq nga Instagrami Luiz Ejllin?

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Ilnisa i ulet në prehër Meritonit, ky i fundit i këndon: Moj biondinë me sytë e zi

Magazina
Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Adelina Ismaili me një tjetër postim i dërgon mesazh indirekt Shefqet Krasniqit: Këtu jemi Gjergj Kastrioti, feja jonë është Shqiptaria

Magazina
Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan

Rita Ora flet në emisionin e famshëm amerikan "The View" për Kosovën: Po të mos emigronim, me gjasë nuk do të isha këtu ku jam sot

Magazina
Kalo në kategori