LAJMI I FUNDIT:

Gani Gërmia tallet me Bucin pas eliminimit nga BBVK: Verona fale aman se i vjetër e ka gabuar, as në varrim s’ju vjen kush në këtë kiamet

Gani Gërmia tallet me Bucin pas eliminimit nga BBVK: Verona fale aman se i vjetër e ka gabuar, as në varrim s’ju vjen kush në këtë kiamet

Gani Gërmia, i njohur për humorin e tij, ka gjetur një mënyrë unike për të bërë humor nga eliminimi i Ylli Dërvishit, i njohur si Buci, nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova”.

Humoristi, i lindur me emrin e vërtetë Visar Dërmaku, ka ndarë me ndjekësit në TikTok një video të Bucit gjatë hyrjes në studio e cila është shoqëruar me një baladë popullore të TikTok-ut, “Jeta prap vazhdoi…”, duke sugjeruar në mënyrë të qartë se jeta e spektaklit vazhdon edhe pa praninë e tij.


Në një veprim vijues, Gërmia ka publikuar një tjetër video në rrjete sociale ku ka përfshirë një mesazh drejtuar të fejuarës së Bucit, Veronës.

@gani.germia #visardermaku #ganigermia #bigbrothervipkosova ♬ original sound – Shpetim Desku

Në një video-selfie të xhiruar në veturë, Gërmia i bën thirrje Veronës përmes fjalëve: “Veronë falja aman, falja sonte se i vjetër e ka gabuar.

Santiana e mohoi gjatë spektaklit, Ganiu Gërmia publikon videon kur ajo e kishte sharë me familje brenda shtëpisë së BBVK
Lexo po ashtu Santiana e mohoi gjatë spektaklit, Ganiu Gërmia publikon videon kur ajo e kishte sharë me familje brenda shtëpisë së BBVK

“Edhe në këtë kijamet as me e vra nuk të vjen askush në varrim sonte. Lëre ka pranvera”. Ky koment ka një notë humoristike që ironizon mbi situatën dhe ndoshta edhe mbi marrëdhënien në çift të Bucit.

Buci reagon për herë të parë pas daljes nga BBVK: Fitorja ime më e madhe është Verona
Lexo po ashtu Buci reagon për herë të parë pas daljes nga BBVK: Fitorja ime më e madhe është Verona

Ky tallje e bërë në stilin tipik të Gani Gërmias është përçuar mirë nga fansat e tij, të cilët njohin dhe presin qasje të tilla tërthorazi nga ai.

Buci, emri i vërtetë i të cilit është Ylli Dërvishi u eliminua nga shtëpia më e famshme në vend pas përballjes me një nominim të fortë ne Blerandon dhe Santianës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori