Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca po vazhdon të shijojë pushimet verore.

Ajo gjithashtu nuk i ka ndalur postimet e ndryshme në rrjete sociale në të cilat shfaqet provokuese.

Edhe së fundmi, Enca ka ardhur joshëse në një imazh ku në fokus ka vendosur linjat e saj trupore për të cilat komentohet çdo herë.

Foto: Enca/Instagram

Krijuesja e hitit “Dua” pozoi në një fustan me ngjyrë rozë dhe të verdhë me dekolte të hapur dhe i shkurtër.

Enca shihet me një makijazh të lehtë në fytyrë ndërsa flokët i la të lëshura sipër shpatullave ndërsa pozonte pranë një pamje mahnitëse nga bregdeti.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Reklama

“Karamele e kriposur”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e postimit në të cilin bashkëngjiti edhe një video të ambientit ku po qëndron.

Reklama

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka lansuar një projekt muzikore dhe as nuk ka qenë e pranishme me koncerte gjatë këtij viti.

Megjithatë, Enca ka kohë që ka paralajmëruar muzikë të re që pritet ta publikojë së shpejti. /Telegrafi/