LAJMI I FUNDIT:

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë

Edona James flet pa doreza, u tregon banorëve momente intime nga një rast që i ndodhi pas ndërhyrjes në hundë
Foto: Screenshot/YouTube

Edona James është njëra nga banoret që tashmë pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Ajo ka krijuar raporte të mira me disa nga banorët, me të cilët flet thuajse gjithçka.

E njëjta së fundmi ka qenë në oborr me Lumbardhin, Kaderin e Albyn, teksa ndau disa momente nga jeta personale.

Foto: Screenshot/YouTube

Biondja ka folur për një përvojë në seks që e pati me një person pasi e kishte bërë një operacion.

Të gjitha lajmet nga Edona James
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Edona James

Kishte të bënte me një ndërhyrje në hundë, që pa-dashje ia kishte lënduar ish-partneri i saj.

Foto: Screenshot/YouTube

Mënyra se si e shpjegonte ngjarjen bëri që të qeshte Lumbardhin e të tjerët që ishin përreth.

Transgjinorja nga Suhareka ka bërë disa rrëfime gjatë kësaj kohe në shtëpi, të cilat jo rrallë herë ishin edhe argëtuese. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori