LAJMI I FUNDIT:

Dukja e 20 të famshmëve para se të bëheshin të njohur (Foto)

Dukja e 20 të famshmëve para se të bëheshin të njohur (Foto)

Fama dhe paratë ndikojnë që personalitetet e njohura të ndërtojnë një imazh dhe thuajse gjithmonë të duken bukur dhe të pranueshëm.

Në fillet e para të rrugës drejt famës, askush nuk ka mundur të parashikojë se pikërisht këta do të jenë yjet që sot i njeh e gjithë bota.

Prandaj fotografitë që ekzistojnë nga e kaluara e tyre, shpesh tërheqin vëmendje te fansat që duan të dinë se si dukeshin idhujt e tyre shumë vite para se të bëheshin yje.

Telegrafi jua sjell me anë të fotografive se si dukeshin 20 nga të famshmit para se të bëheshin të njohur.

Kurt Cobain

Robin Williams

Vin Diesel

Nicole Kidman

Brad Pitt (rreshti i parë, në mes)

Bob Marley

Leonardo DiCaprio (me gjyshen nga nëna)

Angelina Jolie

Robert Downey Jr. (ishte roli i parë kur luajti një qenush)

Michael Jordan

Jim Carrey

George Clooney

Bill Clinton

Milla Jovovich

Steve Buscemi

Dita von Teese

Frank Sinatra

Scarlett Johansson

Johnny Depp

Bruce Willis

Reklama

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori