Vajza e saj këngëtarja e muzikës pop, Rita Ora, së fundmi u martua me regjisorin Taika Waititi.

Dhe Vera Ora me siguri i ka lëshuar flokët pas festimeve teksa ka shfaqur figurën e saj trupore kur po merrte rreze dielli gjatë pushimeve, në fotografitë e reja të publikuara në Instagramin e saj të hënën, shkruan DailyMail.

Psikiatrja i NHS-së (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar), 58 vjeçe, dukej përrallore me bikini ngjyrë portokalli teksa pozonte buzë lumit Buna, i cili përshkon Shqipërinë dhe Malin e Zi.

Vera e kombinoi veshjen e saj me syze dielli të errëta dhe sandale të zeza.

Reklama

Një tjetër fotografi e tregonte atë duke shijuar një pije të nxehtë, teksa pozonte në përballë sfondit idilik.

Reklama
E martuar me Taika Waititin - por kush janë ish-të dashurit e famshëm të Rita Orës ndër vite? E martuar me Taika Waititin - por kush janë ish-të dashurit e famshëm të Rita Orës ndër vite?

Në një tjetër pozë, ajo u pa duke realizuar një fotografi të ëmbël me bashkëshortin e saj dhe babain e Ritës, Besnik Sahatçiun.

Vera gjithashtu xhiroi veten e veshur me një kordon të verdhë teksa po shijonte shëtitjen me veturë, me bashkëshortin e saj.

Ky pushim i çiftit vjen pasi vajza e saj, Rita u martua me regjisorin Taika Waititi në një ceremoni intime në Londër, sipas raportimeve, ku të dy u fotografuan me unaza ari në gishtat e unazës ditët e fundit.

Reklama

Rita tha se tashmë kishte ndryshuar mbiemrin dhe tani do të njihet si Zonja Waititi-Ora.

Kush është Taika Waititi - regjisori nga Zelanda e Re me të cilin u martua Rita Ora Kush është Taika Waititi - regjisori nga Zelanda e Re me të cilin u martua Rita Ora

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars të vitit 2021, përpara se të dilnin publikisht si çift në gushtin e atij viti.

Reklama

Çifti u fejua dy muaj më parë dhe tani burimet pohojnë se ata po planifikojnë një festë të madhe për të kremtuar martesën e tyre sekrete me miqtë dhe familjen.

Një burim i tha The Sun: “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë për të gjithë atje. Më të afërmit dhe më të dashurit e tyre që mund ta shohin se sa të dashuruar janë marrëzisht ata”.

Reklama

“Pavarësisht se jeton në qendër të vëmendjes, Rita është e vendosur ta mbajë lidhjen sa më private dhe nuk donte të bënte një këngë dhe vallëzim të madh për dasmën”, tregoi burimi.

“Rita tashmë është kthyer në studio duke punuar në albumin e saj të tretë, ku ka incizuar një këngë me shqiptaren tjetër të famshme, Ava Max”, përfundoi burimi. /Telegrafi/

Reklama