Reperi i njohur nga grupi “PINT”, Blleki, ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga mban titullin “Hennessy”, e cila vjen e kompletuar edhe nga ana vizuale.

Muzika u realizua nga Strike Beatz dhe K-Master ndërkaq klipin e ka bërë Gent Films.

Blleki (Foto: YouTube)

Projekti tashmë është lansuar edhe në kanalin zyrtar të labelit në platformën YouTube.

Kënga në përmbajtje ka të bëjë me Hennessy VS, një konjak që ndërthur traditën dhe inovacionin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Sido që të jetë, reperi nga Gjilani shquhet për stilin e tij unik muzikor dhe po vazhdon të marrë vëmendje të madhe me secilën këngë që publikon. /Telegrafi/