Këngëtarja Big Mama është shumë e pëlqyer për publikun për këngët dhe humorin e saj.

Ajo është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet mjaft atraktive e veshur me një fustan të zi.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Marrë parasysh faktin që ajo ka tashmë një trup shumë fin, Big Mama rrëmben vëmendjen e fansave sa herë që sjell imazhe të tilla.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by BigMama (@bigitos) on Aug 20, 2019 at 8:46am PDT

E veshur me një fustan të zi dhe me prerje, këngëtarja nga Maqedonia dukej mjaft tërheqëse.

Këtë verë, Big Mama ka qenë shumë aktive me koncerte, prurje muzikore e projekte televizive. /Telegrafi/