LAJMI I FUNDIT:

Aurela publikon klipin e këngës “Kce me tupana”

Aurela publikon klipin e këngës “Kce me tupana”
(Foto: Instagram/aurelagaceofficial)

“Kce me tupana” mban titullin kënga më e re e Aurela Gaçes, të cilën e ka sjellë për fansat e muzikës së saj.

Enis Mullaj, Sokol Bimi dhe vet këngëtarja janë kujdesur për muzikën, ndërsa artistja e ka shkruar edhe tekstin.


Arranzhimi, miksimi dhe masterizimi i takojnë Mullajt, ndërsa Aurela është edhe producente e projektit.

Frame Production e ka xhiruar videon muzikore nën regji të Don Enio.

Koreografia është bërë nga Anxhel dhe Enea Gogoa për të plotësuar një videoklip interesant për këngën. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Diddy është i tmerruar nëse do të shfaqen video të tjera të dëmshme, pasi ai u filmua duke rrahur ish-in Cassie Ventura

Magazina
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Luiz Ejlli dhe Ghetto Geasy sjellin bashkëpunimin e shumëpritur “Ding Ding”

Magazina
Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Megan Thee Stallion merr vëmendje me një veshje ekspozuese rozë, gjatë turneut veror

Magazina
Kalo në kategori