LAJMI I FUNDIT:

Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?

Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?
Reklama

Dyshja më e përfolur e më e komentuar tashmë që nga fillimi i lidhjes së tyre e deri te ndarja pa dyshim kanë qenë Arbenita dhe Fero.

Tani, pasi ish-reperi Fero, tash i njohur me emrin e tij te ri Khattab, i është përkushtuar fesë islame duke e lënë profesionin si reper, ish-gruaja e tij Arbenita ka vazhduar jetën e saj normale.


Por, këta të dy shpesh thumbojnë njëri-tjetrin, edhe pas ndarjes.

Bukuroshja në postimin e saj në InstaStory vendos një video përqeshëse, me të cilën thumbon direkt ish-burrin e saj.

“Le të kthehemi së bashku, kam ndryshuar” është përshkrimi i videos të cilën ajo e postoi e ku gjithashtu shihet një burrë duke qeshur.

Me këtë, modelja i bëri fansat të kuptojnë se Fero po tenton të kthehet tek ajo, por me sa duket Arbenita ka vendosur të vazhdojë jetën e saj.

Kujtojmë që Arbenita ka denoncuar Feron për dhunë ndaj saj, për të cilën ai edhe u arrestua. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Feronit Shabani (@ferofera)

Në trend Magazina

Më shumë

"Me këtë je martuar a, po ta kam rrahur një herë", Santiana tregon se si ia kishte rrahur burrin shoqes që e takoi rastësisht pas shumë vitesh

Magazina
Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Lumbardhi dhe Alby gjithnjë e më të afërt, prekje e ledhatime në një çast intim mes tyre në dhomën e gjumit

Magazina
Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e

Zgjati afro katër orë, përfundon darka e të nominuarve në BBVK - banorët nuk mund ta harrojnë shijen e "Izi's Apartment 197"

Magazina
Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Dua Lipa publikon statistikat vjetore nga Spotify, mbi 3.2 miliardë dëgjime në vitin 2023

Magazina
Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Buci pranon se do të krijonte një lidhje për lojë, ani pse është i fejuar: Do të bëja gjithçka për të fituar çmimin e madh

Magazina
Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Santiana tregon se si e kishte rrahur një djalë të sëmurë nga zemra, dhe nga stresi kishte pësuar shenja në trup

Magazina
Kalo në kategori