Si modele e “Victoria’s Secret”, ajo nuk ngurron që të shfaqet joshëse në paraqitjet e saj.

Dhe Alessandra Ambrosio së fundmi ka vënë në pah linjat tërheqëse, derisa po shijon pushimet në ishullin Mykonos në Greqi.

E shoqëruar nga fëmijët e saj, Anja(10 vjeçe), Noah (6 vjeç), modelja 38-vjeçare rrëmbeu vëmendje në një palë bikini të bardha të kombinuar me disa aksesorë.

Alessandra Ambrosio (Foto: Mega)

Përkundër se është nënë e dy fëmijëve, bukuroshja braziliane vazhdon të jetë në top formë dhe mjaft e kërkuar si modele.

Të gjitha lajmet nga Alessandra Ambrosio Të gjitha lajmet nga Alessandra Ambrosio

Theksojmë që zeshkania është edhe themeluese e markës së bikinive, “Gal Floripa”, të cilat i preferojnë shumë modele të famshme botërore. /Telegrafi/

Alessandra Ambrosio (Foto: Mega)

Alessandra Ambrosio (Foto: Mega)