0Shares

Këngëtari i ri, Abbi, ka publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “Pse” dhe është punuar nga Radical Records.

Videoklipi është punuar në regji të Lulzim Jakupit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)