Marrëdhënia mes Wanda Naras dhe Mauro Icardit ka qenë gjithmonë shumë e stuhishme.

Gjatë gjithë viteve të tyre së bashku nuk kanë munguar përplasjet dhe pajtimet, por tashmë duket se marrëdhënia e tyre ka marrë fund njëherë e përgjithmonë.

Futbollisti është kthyer në Argjentinë për të festuar ditëlindjen e Naras dhe për të kaluar pushimet së bashku me të.

Icardi u përpoq të afrohej sa më shumë, por duket se përpjekjet e tij nuk i kanë ndihmuar shumë. Në fakt ka ndodhur e kundërta.

Fundjavën e kaluar të dy u grindën në ditëlindjen e Kenny Palacios në Nordelta, dhe siç raportohet nga Socios del Espectaculo, Icardi dukej i trishtuar pasi mbeti vetëm për shumicën e kohës.

Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi Wanda Nara lë të kuptohet se nuk është pajtuar me Mauro Icardin: U përpoqa, por nuk funksionoi
Reklama

Raportimet thonë se ylli i futbollit gjatë gjithë festës tentoi t’i afrohej ish-bashkëshortes, por ajo e refuzonte çdo herë.

Reklama

“Wanda foli për Mauron si ish-in e saj dhe sa herë që ai donte t’i afrohej asaj në ditëlindjen e Kennyt, qoftë si mik apo ndërsa përpiqej të përqafohej, ajo i thoshte atij ‘largohu, largohu. Mos më afro'”.

Duket se marrëdhënia ka përfunduar dhe arsyeja kryesore është se Nara tani është e fokusuar te L-Gante, që do të thotë se Icardi është tashmë në të kaluarën. /Telegrafi/