LAJMI I FUNDIT:

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje
Foto: Onima Entertainment/YouTube

Modelja dhe influencuesja nga Gjilani, Vesa Vllasaliu, ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Shok Podcast”.

Ajo ka folur për jetën dhe karrierën e saj në përgjithësi, me fokus të veçantë eksperiencën e saj të fundit në Big Brother VIP Kosova.


Gjatë bisedës, ajo u përball me një pyetje të pazakontë nga moderatori Fis Juniku, i cili e pyeti nëse kishte pasur ndonjë rast kur pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë flirtuar me të.

Foto: Onima Entertainment/YouTube

Dhe bukuroshja befasoi me përgjigjen, teksa tregoi se ka pasur një rast kur një polic i kishte shkruar privatisht, pasi i kishte ndihmuar me një çështje.

“Më ka rastisur që ta thërras shpesh policinë së fundmi për shkak të fqinjit që ma ka zënë parkingun. Edhe e kam thirr policinë, dhe njëri prej tyre më ka shkruar pastaj më vonë duke më pyetur ‘A po e parkon sërish fqinji veturën’”, tregoi Vesa.

Tutje, Vllasaliu tha se ka pasur raste që Njësia Speciale e kanë ngacmuar me drita gjatë vozitjes, duke bërë që ajo të ndalojë për të pyetur se çfarë ka.

Vesa ka qenë shumë e përfolur gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, ku kishte rrëfyer historinë e ndarjes nga ish-i fejuari i saj, futbollisti i njohur Mërgim Berisha – ku e kishte akuzuar për tradhti bashkë me shoqen e saj. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori