LAJMI I FUNDIT:

Vera Ora merr pjesë në festivalin “FemFest” në Tiranë, Rita: Krenare me ty

Vera Ora merr pjesë në festivalin “FemFest” në Tiranë, Rita: Krenare me ty

Nëna e Rita Orës, Vera ka marrë pjesë në festivalin “FemFest” që u mbajt në Tiranë.

Reklama

Vera e cila me profesion është psikologe dhe këshilluese e shëndetit mendor, mbajti një fjalim para të pranishmëve në festival.

E veshur e tëra në të zeza me makijazh të theksuar, Vera dukej elegante dhe në formë të mirë teksa qëndronte para audiencës.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kjo paraqitje e ka bërë  krenare vajzën e saj, këngëtaren shqiptare me famë botërore, Ritën, e cila ndau disa imazhe të së ëmës në llogarinë e Instagramit.

“Krenare me nënën time Vera Ora, që po jep kontributin dhe po mbështet FemFest një festival për të drejtat e grave në Shqipëri, inspirimi im tani dhe përgjithmonë”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Rita Ora/Instagram

Kujtojmë që FemFest është një festival për sensibilizimin e grave dhe vajzave, burrave dhe djemve, qytetarëve dhe vendim-marrësve për të ndryshuar realitetin. Për të drejtën e grave dhe vajzave për të qenë të barabarta në çdo sferë të jetës. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Në trend Magazina

Më shumë
Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Nga aktrimi në televizion, Jonida Vokshi zbulon se si po shkojnë përgatitjet për edicionin e dytë të BBVK: Jemi gati t'ia fillojmë

Butrint Avdyli
Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez sjell poza provokuese nga avioni privat i Cristiano Ronaldos

Magazina
Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Brooklyn Beckhamit dhe gruas së tij Nicola Peltz iu ndalohet hyrja në një klub nate në Paris, pamjet bëhen virale

Magazina
Kalo në kategori