LAJMI I FUNDIT:

Valdrin Sahiti bëhet baba për herë të dytë

Valdrin Sahiti bëhet baba për herë të dytë
Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani (Foto: Valdrin Sahiti/Instagram)

Stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti, është bërë baba për herë të dytë.

Reklama

Ai dhe bashkëshortja e tij, Edita Ramadani, janë gëzuar me një tjetër vajzë.

Mësohet se Edita lindi në Washington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, nga ku edhe foshnja e porsalindur gëzon tashmë direkt nënshtetësi amerikane.

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani (Foto: Valdrin Sahiti/Instagram)

Valdrini dhe Edita janë prindër edhe të një vajze më të madhe të quajtur Bella.

Çifti përndryshe janë të martuar prej gati katër vitesh dhe jetojnë së bashku në Prishtinë.

Valdrin Sahiti njihet si një prej dizajnerëve më në zë të modës në Kosovë dhe stilist i shumë prej figurave publike. /Telegrafi/

Valdrin Sahiti dhe Edita Ramadani (Foto: Valdrin Sahiti/Instagram)

Në trend Magazina

Më shumë
Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Tifozja e Kroacisë, Ivana Knoll rikthehet në rrjete sociale me një vallëzim provokues

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori