LAJMI I FUNDIT:

Unaza në gishtin e fejesës gjatë paraqitjes në Met Gala ngriti dyshimet se Rita Ora dhe Taika Waiti janë fejuar?

Unaza në gishtin e fejesës gjatë paraqitjes në Met Gala ngriti dyshimet se Rita Ora dhe Taika Waiti janë fejuar?

Rita Ora shkëlqeu me një veshje argjendi në mbrëmjen e Met Gala 2021, ndërsa u shoqërua nga i dashuri i saj, Taika Waititi në Met Gala 2021 në New York të hënën mbrëma.

Këngëtarja 30 vjeçe, mori vëmendjen me një fustan të markës “Prada”, teksa verboi me paraqitjen e saj në tapetin e kuq krahas producentit 46-vjeçar.

Ajo tregoi barkun e saj të tendosur dhe figurën e jashtëzakonshme trupore në veshjen e dobët, e cila ishte zbukuruar me xixa në ngjarjen ku tema ishte “In America: A Lexicon of Fashion”.

Ajo e përfundoi pamjen e saj me një brosh argjendi, e cila përputhej me vathët e markës “DeBeers”, ndërsa pozonte me besim para aparatit me të dashurin e saj.

Rita kishte vendosur që t’i stilonte flokët e saj bionde mbrapa dhe zgjodhi një grim magjepsës për fytyrën, teksa mbante një unazë të argjendtë në gishtin e saj të fejesës.

Reklama
Reklama

Ishte pikërisht kjo unazë që ngjalli sërish thashethemet për një fejesë të mundshme të çiftit.

Mirëpo artistja me origjinë nga Kosova dhe regjisori me prejardhje nag Zelanda e Re, duket se nuk janë ende drejt një hapi të tillë.

Ndërkohë Taika – i cili filloi të takohej me Ritën në mars – dukej elegant i veshur me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe stoli argjendi.

DailyMail kontaktoi përfaqësuesit e Ritës për komente të mëtejshme, të cilët mohuan se ajo ishte e fejuar.

Met Gala më në fund është kthyer me organizimin e saj pasi u anulua në vitin 2020 për shkak të pandemisë. Këtë vit ngjarja u shty në shtator, ndryshe nga vitet e kaluara ku tradicionalisht mbahej në të dielën e parë të majit. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Kalo në kategori