LAJMI I FUNDIT:

Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton

Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton
Foto: Screenshot/YouTube
Reklama

Noizy dhe Stresi momentalisht janë miq shumë të mirë me njëri-tjetrin, pas pajtimit të tyre pas 11 vitesh.

Dyshja e famshme janë shpesh nëpër koncerte bashkë e madje kanë krijuar edhe këngë.


Ditën e sotme (e mërkurë) kur Rigels Rajku (emri i vërtetë) feston ditëlindjen e 37-të, nuk mund të mungonte një dedikim i veçantë nga krijuesi i hitit “Cocaina”.

Foto: Screenshot/Instagram

“Urime ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton”, kanë qenë fjalët që ia dedikoi.

Të gjitha lajmet nga Arkimed Lushaj - Stresi
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Arkimed Lushaj - Stresi

Para katër muajsh, reperët e famshëm sollën një këngë të titulluar “Medalioni”.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Kjo u prit shumë mirë nga publiku dhe për këtë periudhë ka kaluar shifrën e 30 milionë klikimeve në platformën YouTube.

Ata i dhanë fund armiqësisë së tyre shumëvjeçare rreth tri vite më parë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Presidentja Osmani: Bashkë me disa artistë nga Kosova festuam arritjet globale të Rita Orës dhe të shqiptarëve kudo që janë

Magazina
Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Magazina
Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Magazina
Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Publiku voton që Gani Gërmia të vazhdojë rrugëtimin në Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

Magazina
Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Pjesë e Big Brother VIP Albania 3? Ermal Fejzullahu befason me përgjigjen

Magazina
Kalo në kategori