LAJMI I FUNDIT:

Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green

Spekulimet të reja për ndarjen Megan Fox dhe Brian Austin Green
Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Jonathan Leibson/Getty Images for Ferrari North America/Guliver)

Kishte qenë pre e bullizmit kur ishte e vogël, por tani Megan Fox konsiderohet si njëra nga aktoret më të bukura dhe të suksesshme.

Reklama

Ajo është e martuar që 10 vite me Brian Austin Green, me të cilin thuhet se tashmë është ndarë, shkruan Foxnews.

Këto spekulime kanë rrjedhur pas një paraqitjeje të aktores së bashku me reperin Machine Gun Kelly. Megan dhe Kelly janë parë javët e fundit duke kaluar kohë së bashku, ndërsa ajo nuk e kishte unazën e martesës.

Megan Fox dhe Brian Austin Green (Foto: Andreas Rentz/Getty Images for Paramount Pictures International/Guliver)

Konfuzionin e shtoi edhe më shumë bashkëshorti i Megan, Brian përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes
Lexo po ashtu Nëntë çiftet e famshme që i dhanë njëri-tjetrit një shansë të dytë, duke u ribashkuar pas ndarjes

“Përfundimisht, fluturat mërziten të ulen në një lule për një kohë të gjatë. Ato fillojnë të ndjehen të copëtuara. Është një botë e madhe dhe ato duan ta provojnë atë”, ka shkruar ai.

Muajin e kaluar, një burim i tha E! se Green dhe Fox kanë jetuar veçmas gjatë gjithë pandemisë së coronavirusit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?

Arbenita thumbon ish-burrin Feron me postimet e saj në Instagram?

Magazina
Nora Istrefi mahnit me format trupore në bikini

Nora Istrefi mahnit me format trupore në bikini

Magazina
Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Këto fotografi dëshmojnë se Monica Bellucci ka qenë dhe mbetet femra më e bukur e të gjitha kohërave

Magazina
Fjolla Morina tregon linjat e kolme të trupit në një paraqitje provokuese me korse rozë

Fjolla Morina tregon linjat e kolme të trupit në një paraqitje provokuese me korse rozë

Magazina
David Beckham publikon sërish imazhe duke e puthur vajzën e tij minorene në buzë - fansat vazhdojnë ta kritikojnë për këtë gjest

David Beckham publikon sërish imazhe duke e puthur vajzën e tij minorene në buzë - fansat vazhdojnë ta kritikojnë për këtë gjest

Magazina
Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Magazina
Kalo në kategori