LAJMI I FUNDIT:

Sipas fjalëve të pronarit të Chelseat, tifozët mendojnë se Graham Potter do të shkarkohet

Sipas fjalëve të pronarit të Chelseat, tifozët mendojnë se Graham Potter do të shkarkohet

Todd Boehly ishte tejet i frustruar, pasi dha një vlerësim të keq për performancën e Chelseat në barazimin 2-2 kundër Evertonit të shtunën.

Reklama

Skuadra e Graham Potterit ishte në rrugë të duhur për fitoren e katërt radhazi në të gjitha garat pasi Kai Havertz e kaloi skuadrën e tij në avantazh nga penalltia.

Megjithatë, Evertoni e fitoi veten një pikë në fund të ndeshjes, falë golit të realizuar nga Ellis Simms në minutat e fundit të takimit.

Chelsea dhe Everton ndahen në barazim në ndeshjen që u shënuan katër gola
Lexo po ashtu Chelsea dhe Everton ndahen në barazim në ndeshjen që u shënuan katër gola

Në një video të ngarkuar në Twitter nga @TheBlueDodger, Boehly mund të dëgjohet duke ofruar një vlerësim për atë që pa në Stamford Bridge.

Ndërsa ecën nëpër rrugët përreth stadiumit, pronari i Bluve flet me tifozët e skuadrës, ndërsa thotë se ishte një lojë e shëmtuar.

Kjo ka bërë që tifozët e Chelseat të mendojnë se shkarkimi i Potterit është afër dhe ai mund të ndodhë pa përfunduar ky edicion. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ibrahimovic zgjedh 11-shen më të mirë me bashkëlojtarët që ka luajtur, emëron edhe veten pjesë të formacionit

Ndërkombëtare
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

La Liga
Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Ndërkombëtare
Maignan, Leao dhe The Hernandez – Tensione në kampin e Milanit pas shkarkimit të Maldinit

Maignan, Leao dhe The Hernandez – Tensione në kampin e Milanit pas shkarkimit të Maldinit

Serie A
Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

La Liga
Kalo në kategori