LAJMI I FUNDIT:

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Sara dhe Bardhi së shpejti prindër, Bora Zemani i bën dhuratën e parë bebit të çiftit

Sara Gjordeni, modelja bukuroshe dhe Bardhi Idrizi, këngëtari i talentuar kanë njoftuar lajmin e lumtur se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti, i cili filloi rrugëtimin e dashurisë nën sytë e publikut gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, tani po shijon një nga momentet më të ëmbla të jetës së tyre.


Përmes një postimi në InstaStory, Sara Gjordeni ka zbuluar se ata mirëpritën dhuratën e parë.

Foto: Bardhi/Instagram

Në postimin emocionues, Sara ka treguar se moderatorja e njohur Bora Zemani ka qenë personi i parë që i ka dhuruar diçka bebit që pritet.

Me fjalët “Dhuratën e parë e kemi nga teta Bora”, modelja ka ndarë një imazh ku paraqiten disa këpucë të bardha.

Ndërsa Sara dhe Bardhi përgatiten për kapitullin e ri në jetën e tyre, fansat dhe miqtë e tyre presin me padurim të mësojnë më shumë për aventurën e tyre si prindër të ri. /Telegrafi/

Foto: Sara Gjordeni/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” - Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Magazina
I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

I penduar, Meriton Mjekiqi i kërkon falje publike ish-banores së Big Brother VIP Albania

Magazina
Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Kendall Jenner publikon një fotografi ‘topless’, pasi nxiti thashethemet e pajtimit me Bad Bunny

Magazina
A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

A e ke tradhtuar gruan? Elita Rudi vë në siklet Gjikon në mes të emisionit

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Bella Hadid tregon figurën e mrekullueshme me bikini, gjatë qëndrimit në Francë

Magazina
Kalo në kategori