Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor, por është në kontakt të vazhdueshëm me fansat.

Bëhet fjalë për Rozana Radin, e cila njihet si këngëtare e shumë hiteve që ka sjell ndër vite.

Ajo kohët e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundi, bukuroshja ishte për darkë në një restorant dhe duket se ishte bezdisur nga një shërbyes me pyetjet e vazhdueshme.

“Sonte në restorant më shërbeu një kamarier, i cili duket se më parë ka punuar mekanik. Çdo pesë minuta që kalonte më pyeste ‘Uji dhe vaji janë në rregull'”, ka shkruar zeshkania në llogarinë personale në Instagram.

Rozana Radi ankohet në fqinjën që e ka lënë i dashuri Rozana Radi ankohet në fqinjën që e ka lënë i dashuri

Ndryshe, Radi është duke punuar në projekte të reja muzikore si dhe do të mbajë disa koncerte muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🙈

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on Jun 18, 2019 at 3:56pm PDT